RAF.NET.UA

Інструкція до сейфу з ключем

Сейф для монтування в стіні спільно з додатковими охоронними системами призначений для забезпечення збереження цінностей та захисту від несанкціонованого доступу до них.

До початку експлуатації вивчіть інструкцію по експлуатації, вивчіть інструкцію по роботі з комбінованим замком та навчіть майбутніх користувачів роботі з замком при відкритих дверях. До експлуатації сейфів допускайте лише осіб, які ознайомилисяз даним керівництвом і навчених роботі з замками.

Експлуатація сейфа допускається при температурі від +10 С до +40 С та відносній вологості не більше 95%.
Сейф придатний до експлуатації в приміщеннях, в яких виключається присутність хімічно активних речовин, дисперсних абразивних матеріалів, відкритої вологи, грибкової цвілі, пилу, а також пряма дія сонячного світла і різка зміна температур.

Встановлення сейфів один на один забороняється.
Забороняється зачиняти двері сейфа після його вмурування в стіну 14 діб, якщо його монтування здійснювалось за допомогою вологовміщуючих розчинів. Також забороняється зачиняти двері сейфа до повного висихання будівельних оздоблювальних матеріалів в приміщенні.

Фірма-виробник гарантує безвідмовну роботу сейфа при дотриманні умов експлуатації, транспортування і збереження, які викладені у даному керівництві по експлуатації. Споживач позбавляється права на безкоштовне гарантійне обслуговування при будь-якому втручанні в конструкцію сейфа або її зміни, а також при експлуатації та зберіганні, не передбачених у даному керівництві по експлуатації; при механічних або хімічних пошкодженнях сейфу, а також при наявності корозії на сейфі або механізмі замка.

Гарантійник строк експлуатації 24 місяця з дня продажу через офіційних представників підприємства-виробника.
Гарантійний ремонт здійснює підприємство-виробник при пред'явленні гарантійного талону з датою продажу і штампом торговельної організації і підписом продавця.
Безкоштовне гарантійне обслуговування здійснюється при умові того, що кришка дверей користувачем не відкривалась.
Гарантійні зобов'язання розповсюджуються тількі на дефекти матеріалів, комплектуючих і виробництва.
Підприємство-виробник не несе ніякої відповідальності за зберігання вмісту сейфа.

Сейф комплектується 2 (двома) ключами.

Відкрийте сейф за допомогою ключа, повертаючи його на два оберти за годинниковою стрілкою.

Витягнути ключ можна тільки коли сейф закрито на два оберти.

© 2005-2021 RAF.NET.UA
Facebook
Принимаем платежи MasterCard, VISA, Privat24 (LiqPay)
03022 Україна, м. Київ,
вул. Максимовича М., 2
+38(097)300 44 00
+38(095)440 55 75
Графік роботи:
ПН-ПТ 09:00-18:00
Перерва 12:00-13:00